Forum Forum o Żywieniu Strukturalnym Strona Główna Forum o Żywieniu Strukturalnym

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stosujeie jakieś suplementy na odchudzanie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Żywieniu Strukturalnym Strona Główna -> *Inne Diety*
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuchciarz
ekspert koktajlowy
ekspert koktajlowy



Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 447
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8:37, 25 Maj 2015    Temat postu: Stosujeie jakieś suplementy na odchudzanie?

Moje pytanie skierowane jest głównie dla osób, którzy nie są w stanie wytrzymać rygorystycznych diet i szukają sobie pewnych ułatwień, aby móc szybciej i efektowniej spalać tłuszcz. Sam mam zadanie na ten temat, ale najpierw interesuje mnie jak uważają inne osoby - nie chcę po prostu wpływać na opinię innych ludzi. Stosowałem już różne specyfiki i wiem, że niektóre mogą być skuteczne. Zawsze kupowałem w tym sklepie: [link widoczny dla zalogowanych] i jeżeli chcecie korzystać to polecam właśnie z tego miejsca, ponieważ mam pewność, że nie zostaniemy oszukani jak może mieć to miejsce w przypadku innych sklepów z suplementami diety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
asthenia
koktajlowy beniaminek
koktajlowy beniaminek



Dołączył: 18 Cze 2019
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:03, 18 Cze 2019    Temat postu: lassta

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Adę kom. 731 154 299, u nij znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem marca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Żywieniu Strukturalnym Strona Główna -> *Inne Diety*
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin